14.04.2011
Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy nową propozycję współpracy!
02.03.2011
Zebrane przez Klientów punkty zamienimy na atrakcyjne nagrody i gadżety firmowe. Zacznij zbierać punkty już dziś!

Oferta

Nasza oferta skierowana do potencjalnych klientów obejmuje zarówno doradztwo techniczne, sprzedaż i transport materiałów, usługi projektowe jak i rekomendację dla firm wykonawczych współpracujących z nami.

DORADZTWO TECHNICZNE

W oparciu o szeroką wiedzę specjalistyczną i wieloletnie doświadczenie naszych pracowników mogą Państwo liczyć na wyczerpujące informacje dotyczące zarówno parametrów technicznych , jak i możliwych zastosowań oferowanych produktów. Doradzając klientowi zawsze kierujemy się zasadą, że ma on otrzymać produkt, który spełni jego oczekiwania i wymagania a także nie rozczaruje go ceną.

OFERTA MATERIAŁOWA

Kompletując swoja ofertę materiałową szczególna uwagę zwracamy na jakość oferowanych produktów. Opieramy ją na materiałach czołowych producentów będących liderami w swoich branżach i cieszących się uznaniem odbiorców.

Dlatego za swój sukces możemy uznać, że od początku naszej działalności nigdy nie mieliśmy problemów związanych z reklamacjami dotyczącymi wad jakościowych produktów i materiałów. Współpracując z takimi partnerami mamy jednocześnie gwarancję na przyszłość, że w przypadku wystąpienia jakichkolwiek uwag co do jakości materiałów wszelkie reklamacje zostaną potraktowane z należyta powagą, rozpatrzone możliwie szybko i z poszanowaniem potrzeb klienta.

Nasza oferta materiałowa obejmuje:

  • kostkę brukowa i galanterie betonową;
  • cegły i kształtki klinkierowe;
  • odwodnienia liniowe;
  • ogrodzenia systemowe;
  • materiały do suchej zabudowy i wykończeniowe (płyty kartonowo-gipsowe, profile do zabudowy, akcesoria metalowe do zabudowy, wełna mineralna, kleje, gipsy, gładzie, zaprawy budowlane, fugi, parapety, itp.).

 

Zakupione u nas towary dostarczamy do klienta. Jednocześnie, w przypadku towarów standardowych (będących w ciągłej sprzedaży), zapewniamy klientom możliwość zwrotu niewykorzystanych i nieuszkodzonych materiałów.

Z pełną ofertą produktów będących przedmiotem naszej działalności mogą          się Państwo zapoznać w zakładce „Materiały”.

PROJEKTOWANIE NAWIERZCHNI

Zastanawiacie się Państwo jaką kostkę brukową wybrać? Jaki ma być jej kolor, faktura i kształt? Jak uniknąć tradycyjnych "opasek"? Jak mają wyglądać podjazdy, chodniki i tarasy w otoczeniu państwa domu?

W oparciu o wieloletnie doświadczenie pomożemy Panstwu zaaranżować przestrzeń tak, aby wraz z domem, posesja zyskała niepowtarzalny  i wyjątkowy charakter. W oparciu o dostarczone materiały, dokonane pomiary i wspólnie przedyskutowane pomysły, przedstawimy Państwu profesjonalny projekt zawierający:

-rzut działki z projektem ułożenia kostki
-wizualizację podjazdu nałożoną na aktualne zdjęcie posesji
-wizualizację 3d różnych wariantów projektu
-wyliczenie ilości potrzebnych materiałów

WYKONAWSTWO

W ramach prowadzonej działalności posiadamy szerokie kontakty z wieloma firmami wykonawczymi. Są to firmy funkcjonujące i znane na naszym rynku od wielu lat, realizujące wiele inwestycji, za które przede wszystkim pod względem jakości wykonywanych prac możemy ręczyć.

TRANSPORT

W ramach zaopatrzenia odbiorców oferujemy Państwu transport materiałów.

Dysponujemy pojazdami o zróżnicowanej ładowności wyposażonymi w urządzenia wyładowcze (HDS). Dzięki temu mamy możliwość dostarczenia klientom materiały   w różnych ilościach uwzględniając przy tym warunki rozładunku występujące na placu budowy bądź u klienta.

 

slonko

Galeria